Intencje 02-08.12.19 r.

Intencje parafialne od 02 do 08  grudnia 2019 r.

Poniedziałek – 02 grudnia   Rekolekcje Adwentowe.

7.00  Za śp. Bolesława Handkiewicz oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością nieba.

18.30  Za śp. Włodzimierza Genderę w 20 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny – intencja od Heleny Gendery.

18.30   Za śp. Artura Antkowiaka i wszystkich zmarłych z rodziny.

Wtorek – 03 grudnia  Rek. Adwentowe, wsp. Św. Franciszka Ksawerego.

7.00    Za śp. Jadwigę, Franciszka, Józefa, Stanisława Jóźwiak, śp. Helenę, Tadeusza Czekaj.

18.30   W intencjach Drogich Jubilatów Katarzyny i Macieja z okazji 30 rocznicy sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie łaski, dar wiary, nadziei i miłości oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny. Za zmarłych śp. Ryszarda w 8 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Sznura i Grien, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

18.30   Za śp. Krystynę i Andrzeja Piekora.

Środa – 04 grudnia   Rekolekcje Adwentowe.

7.00   Za śp. Annę i Stanisława Zamorskich i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30   Za śp. Edmunda Zając w rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny.

18.30   Za śp. Barbarę Biały z okazji imienin, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją nadzieją nieba – intencja od męża i córki z rodziną.

Czwartek – 05 grudnia  Pierwszy czwartek miesiąca.

7.00  W intencjach Ireny z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata.

18.30   W intencjach wszystkich członków Stowarzyszenia Żywy Różaniec o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej oraz za wszystkich zmarłych członków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30   Za śp. Gertrudę, Jana, Ryszarda, Barbarę i wszystkich zmarłych z rodziny.

Piątek – 06 grudnia  Pierwszy piątek miesiąca.

7.00    Za śp. Stanisława Gromada, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od córki Weroniki z rodziną.

18.30    W intencjach kapłanów naszej parafii z prośbą do Chrystusa Dobrego Pasterza o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo oraz z prośba o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

18.30   Za śp. Zdzisławę Błaszkiewicz w 4 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Sobota – 07 grudnia, wspomnienie św. Ambrożego, Pierwsza sobota.

7.00   Z wynagrodzeniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny oraz z prośbą o nawrócenie osobiste i dla całej rodziny.

18.30   Za śp. Józefa Nowaka w 5 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem nieba.

Niedziela – 08 grudnia   Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

8.00   W intencjach 8 Róży Wspólnoty Różańcowej w dniu ich Patronki Maryi Niepokalanej z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie łaski i z prośbą o wszelkie dobro, błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej oraz za  wszystkich zmarłych członków wspólnoty, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją nieba.

9.30    Za śp. Janinę Lewandowską w 32 rocznicę śmierci, śp. Henryka, Zbigniewa Lewandowskich i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

11.00  Za śp. Seweryna Grobelnego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją życia wiecznego w niebie- intencja od przyjaciółek jego mamy.

12.30     Za śp. Stefana Malinowskiego w 28 rocznicę śmierci, śp. Eugenię Malinowską, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30   Za śp. Mamę Zofię w 5 rocznicę śmierci, śp. Ojca Jerzego i zmarłe rodzeństwo, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

18.30  Za śp. rodziców – Ewelinę w 19 rocznicę śmierci, śp. Witolda w 4 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny Szyfter – intencja od dzieci.