Intencje 04-10.11.19 r.

Poniedziałek – 04 listopada, wspomnienie Św. Karola Boromeusza.

7.30   Za śp. Karolinę i wszystkich zmarłych z rodziny.

18.30  Za śp. Barbarę Biały w 1 rocznicę śmierci – intencja od męża i córki z rodziną.

18.30  Za śp. Mirosława Trzuskawskiego w 15 rocznice smierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaska nieba.

Wtorek – 05 listopada.

7.30    Za śp. Władysławę, Kazimierę, Agnieszkę, Józefa oraz wszystkich zmarłych z rodziny Bobrowskich.

18.30   Za śp. Czesława Sobczaka w rocznice śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny.

18.30   Za śp. Tadeusza Borowskiego i wszystkich zmarłych z rodziny Tomaszewskich i Borowskich – intencja od żony.

Środa – 06 listopada.

7.30    W intencjach małżonków Natalii i Michała z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski oraz z prośbą do Kochającego Boga o zdrowie, błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla małżonków i całej rodziny.

11.15   Msza pogrzebowa Śp. Genowefa Kujawa.

18.30   Za śp. Jerzego i Genowefę Kujawa, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaska nieba – intencja od chrześniaka Piotra, Katarzyny, Macieja i Pawła z rodzinami.

18.30   Za wszystkich zmarłych uświęcających się w czyśćcu.

Czwartek – 07 listopada.

7.30   W intencjach Teresy z okazji 80 rocznicy urodzin z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, siły, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy na kolejne lata życia.  

18.30   Za wszystkich zmarłych członków Stowarzyszenia Żywy Różaniec, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych.

18.30   Za śp. Zenona w 8 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny.

Piątek – 08 listopada. 

8.00    Za śp. Zbigniewa Michalskiego, śp. Andrzeja Różańskiego, śp. Jana Króla, śp. Ryszarda Polańskiego, śp. Irenę Lenartowicz, śp. Reginę i Mariana Król, śp. Katrin, Marię i Jerzego Biernackich, śp. Józefę i Krystynę Kwiatkowskie, śp. Barbarę Świtarską, śp. siostrę Beatę, śp. Nobila Kureszi, śp. Janinę Godlewską, śp. Bronisławę Biały i wszystkich zmarłych z rodziny, przyjaciół oraz dusze uświęcające się w czyśćcu.

18.30    Za śp. Czesława, Wiesława Chrzanowskich oraz wszystkich zmarłych z rodzin Chrzanowskich, Wielachowskich i Smejów.

18.30 Za śp. Macieja Jórdeczka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaska życia wiecznego w niebie – intencja od lokatorów i sąsiadów  z wejścia 103

Sobota – 09 listopada, Święto Poświecenia Bazyliki Lateraneńskiej.

7.30   Za śp. Henryka Wiatrowskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską nieba – intencja od Anny i Henryka Szymańskich.

18.30   Za śp. Jana Matuszewskiego w 15 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny . 

Niedziela – 10 listopada   XXXII  Niedziela zwykła.  

8.00    W intencjach wnuczki Marii z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, prosząc o wszelkie Dary Ducha Świętego, zdrowie błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata dla Marii i całej jej rodziny.

9.30    Za śp. Ewę, Kazimierę, Józefa, Janinę Edwarda i wszystkich zmarłych z rodziny.

11.00   Za śp. Mariannę, Franciszka i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

12.30   W intencjach Najdostojniejszej Jubilatki Cecylii Stachowskiej z okazji 100 rocznicy urodzin z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie łaski, długie lata życia, prosząc o dalsze siły, zdrowie, Boże  błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej  i Świętych Patronów dla Jubilatki i całej rodziny.

12.30  Za śp. Kazimierza, Urszulę Rogowicz i wszystkich zmarłych z rodziny.

18.30   Za śp. Wojciecha Kasprzak – intencja od bratowej Elżbiety.

18.30   Za śp. Marcina Górskiego, sp. Marcina Szczęsnego i wszystkich zmarłych z rodziny.