Intencje 09-15.12.19 r.

Poniedziałek – 09 grudnia.

7.00   Za śp. Marię Paluszkiewicz i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością nieba.

18.30  W intencjach Ojczyzny.

18.30  Za śp. Henrykę Połczyńską w 1 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny.

Wtorek – 10 grudnia.

7.00    W intencjach Jerzego z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie łaski oraz z prośbą o umacnianie darami Ducha Świętego, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień.

18.30   Za śp. Tadeusza Sarzyńskiego w 5 rocznicę śmierci. 

18.30   Za śp. Marcjannę i Józefa Kotońskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny.

Środa – 11 grudnia.

7.00    Za śp. Mariusza Kubiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od ojca chrzestnego z rodziną.

18.30   W intencjach Mileny z okazji 6 rocznicy urodzin z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Aniołów stróżów.

18.30   Za śp. Janinę Dolata w 1 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny.

Czwartek – 12 grudnia.

7.00   Za śp. Dorotę Kowalską-Gendera, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w niebie – intencja od Piotra i Adama Kowalskich z rodzinami .  

18.30   Za śp. Bogumiłę Majchrzak – intencja od rodziny Bartkowiak.

18.30   Za śp. Adama Spychała, aby Miłosierny Bóg obdarował go radością nieba – intencja od sąsiadów z wieżowca 79.

Piątek – 13 grudnia, wspomnienie św. Łucji.

7.00    Za śp. Wiesława i Czesława Chrzanowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie – intencja od rodziny.

18.30    Za śp. Jana Wawrzyniak w 1 rocznicę śmierci śp. Andrzeja, Katarzynę i Józefa – intencja od córki i siostry z rodziną.

18.30   Za śp. Janinę, Mariana Teszner, śp. Włodzimierza Ławniczak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Sobota – 14 grudnia, wspomnienie św. Jana od Krzyża.

7.00   Za śp. Henryka Wiatrowskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od „garażowiczów” z Os. Czecha .

18.30   Za śp. Stefana, Hannę Pilarczyk, śp. Łucję, Zygmunta Pytel i wszystkich zmarłych z rodziny.

Niedziela – 15 grudnia   III Niedziela Adwentu. 

8.00   Za śp. zmarłych rodziców, rodzeństwo, śp. Janinę Wielgosz i wszystkich zmarłych z rodziny Michalskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

9.30    Za śp. Joannę Schoen w 23 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

11.00    Za wszystkich Parafian.

12.30     Za śp. Joannę, Piotra Hudzia, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

14.00   W intencjach wszystkich Najdostojniejszych Jubilatów – naszych Parafian, którzy przeżywają w tym roku swoje rocznice zawarcia sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem Kochającemu Bogu za dar wiary, nadziei i miłości, wytrwania w ślubowaniach i przyrzeczeniach. Z prośbą do Chrystusa, który jest Odwieczną Miłością Ojca w Duchu Świętym, o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia oraz opiekę Matki Najświętszej i wszystkich Świętych Patronów dla Jubilatów i ich rodzin.

18.30  Za śp. Domicelę Jarzembowską w 1 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją nadzieją życia wiecznego w niebie.