Intencje 10-16 sierpnia 2020

Poniedziałek – 10 sierpnia, Święto Św. Wawrzyńca. 

7.30     Za wszystkich Parafian.

18.30    W intencjach naszej Ojczyzny.

Wtorek – 11 sierpnia, wspomnienie Św. Klary.

7.30   W intencjach Anny i Jędrzeja z podziękowaniami Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o umacnianie wiary, nadziei i miłości oraz o szczególne błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała oraz opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

18.30  Za śp. Martę Ludwiczak w 6 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba – intencja od syna z rodziną.

Środa – 12 sierpnia. 

7.30    Z prośbą do Chrystusa Dobrego Pasterza i Matki Bożej Nieustającej Pomocy o liczne, święte i gorliwe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

18.30  Za śp. Andrzeja Pawełek, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od sąsiadów z wejścia 79.

 Czwartek – 13 sierpnia.

7.30  Z podziękowaniem Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, za opiekę Matki Bożej, z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o dalsze Boże błogosławieństwo, światło oraz dary Ducha Świętego w codzienności dla całej rodziny. 

18.30   Za śp. Macieja Zając w 2 rocznicę śmierci, śp. Eugeniusza, Aleksandrę, Damiana i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Piątek – 14 sierpnia, wspomnienie Św. Maksymiliana Kolbe.

7.30  W intencjach wszystkich dobroczyńców i osób wspierających wszelkie nasze przedsięwzięcia materialno-inwestycyjne, o potrzebne łaski od Kochającego Boga, zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla wszystkich fundatorów oraz ich rodzin.

18.30   Za śp. Marię, Maksymiliana, Barbarę, Ryszarda Bukowskich i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Sobota – 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

8.00   Za wszystkich Parafian.

9.30    W intencjach wszystkich członków 4 Róży Wspólnoty Różańcowej z okazji uroczystości Patronki – Matki Bożej Wniebowziętej, prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla wszystkich członków i ich rodzin. Za wszystkich zmarłych członków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

11.00  Za śp. Irenę, Władysława, Andrzeja, Leszka Gniatkowskich i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych.

12.30  W intencjach Teresy Kujawa z okazji 90 rocznicy urodzin, z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, umacnianie wiary, nadziei i miłości na każdy dzień życia oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Czcigodnej Jubilatki i całej rodziny.

18.30   Za śp. Ryszarda Błajek w 8 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie – intencja od żony Marii z rodziną.

Niedziela –  16 sierpnia  XX Niedziela zwykła.

8.00  Za śp. Zofię Cykowiak, śp. Jadwigę Zatorską, śp. Helenę Niwińską oraz wszystkie więźniarki Obozu Koncentracyjnego w Ravensbruck oraz ofiary wojen, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. 

9.30   Za śp. Stanisława Piątek i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionychintencja od siostry Heleny.

11.00  Za śp. Zofię Walczewską i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionychintencja od córki z mężem.

12.30   Za wszystkich Parafian.

18.30   Za śp. Marię Zoła, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją radością życia wiecznego w niebieintencja od sąsiadów z wejścia 106.