Intencje 19-25 października 2020

Poniedziałek – 19 października. 

7.30   Z prośbą do Kochającego Boga o powrót do korzeni wiary oraz nadzieję i miłość w sercach dla Karoliny i Magdaleny z okazji urodzin, dla ich rodziców i całej rodziny.

18.30  Za śp. Jolantę Leonhard, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją nadzieją życia wiecznego w niebie – intencja od Stowarzyszenia Żywego Różańca.

18.30  Za śp. Stefana, Łucję, Krystynę Raetsch  (Recz), śp. Kazimierza, Annę, Marię Głowik i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją nieba.

18.30  Za śp. Lechosławę Kucharczyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w niebie – intencja od wszystkich Pracowników Przedszkola nr 73.

Wtorek – 20 października, wspomnienie Św. Jana Kantego.

7.30   W intencjach Ireny z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, prosząc o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, łaskę żywej wiary, zdrowie duszy i ciała oraz opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia.

18.30   Za śp. Czesławę Filipiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w niebie – intencja od przyjaciół z działki Ireny i Zenona.

18.30  Za śp. Marka Ziomek w 2 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30  Za śp. Leona i Mariannę Nowak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba – intencja od córki z mężem i rodziną.

Środa – 21 października. 

7.30   W intencjach Urszuli z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, prosząc o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, łaskę żywej wiary, zdrowie duszy i ciała oraz opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia.

18.30  Za śp. Władysława Libera oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

18.30   Za śp. Stanisława Aksamskiego w 6 rocznicę śmierci, śp. Jadwigę i Antoniego oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją nieba.

18.30  Za śp. Jolantę Leonhard, śp. Wojciecha Leonhard w 17 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Czwartek – 22 października, wspomnienie Św. Jana Pawła II.

7.30   W intencjach Eugenii z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, prosząc o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, łaskę żywej wiary, zdrowie duszy i ciała oraz opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia – intencja od rodziców.

18.30    Za śp.  Marka Nowaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od Elżbiety i Kazimierza Lewandowskich z córkami. 

18.30   Za śp. Janusza Nowaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską nieba – intencja od żony Kingi i Teściowej.

18.30   Za śp. Jana Kowalskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od sąsiadów z wejścia 116.

Piątek – 23 października.

7.30  W intencjach Zuzanny z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, prosząc o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, łaskę żywej wiary, zdrowie duszy i ciała oraz opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia.

18.30    Za śp. Leonarda Bialik, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską nieba – intencja od siostry Danieli z rodziną.   

18.30   Za śp. Stanisława, Teresę Pietrzak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30   Za śp. Czesławę Filipiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją łaską nieba – intencja od Rodziny Krenz. 

Sobota – 24 października.

 7.30   Rezerwacja  Os. Czecha 78/15.

18.30  Za śp. Władysława, Józefę, Bronisława Wojciechowskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Niedziela – 25 października  XXX  Niedziela zwykła.

8.00   Za śp. Józefę Łączną w 17 rocznicę śmierci, śp. Walentego Łącznego oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych.

9.30   Za śp. Teresę i Seweryna Ciastowicz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. 

11.00   Za wszystkich Parafian.

12.30   Za śp. Julię Lichą w 15 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.   Chrzest.

18.30  Za śp. Jana, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od żony.