Intencje 2-8 listopada 2020

Poniedziałek – 02 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

7.30   Za śp. Józefa, Bronisławę, Kazimierę Marciniak, śp. Józefa, Walentynę, Elżbietę, Tadeusza Sulejewskich, śp. Józefa, Kazimierę Kaczmarek, śp. Dziadków z obojga stron oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

9.00  Za śp. Ryszarda w rocznicę śmierci, śp. rodziców Katarzynę i Józefa, śp. teściów Marię i Mieczysława oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

16.00  Za śp. Jerzego Jędrzejczak i wszystkich zmarłych z rodzin Jędrzejczak i Gierczyk, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją nieba.

18.30  Za śp. Zofię, Romana, Andrzeja, Janusza Nowak, śp. Pelagię Kuśnierek i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30   Za wszystkich zmarłych Parafian od listopada 2019 do listopada 2020 r.

Wtorek – 03 listopada.

7.30   Za śp. Władysławę, Kazimierę, Agnieszkę, Józefa, Stefana, Seweryna Bobrowskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30   Za śp. Halinę i Zdzisława Matuszak oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30  Za śp. Wiesława Chrzanowskiego w 4 rocznicę śmierci, śp. Romana Chrzanowskiego oraz wszystkich zmarłych z rodzin Chrzanowskich, Wielachowskich, Smejów i Trochowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30  Za wszystkie dusze uświęcające się w czyśćcu, aby Miłosierny Bóg obdarzył je łaską nieba.

Środa – 04 listopada, wspomnienie Św. Karola Boromeusza. 

7.30   Za śp.  Karolinę oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. 

18.30 Za śp. Mieczysławę i Jerzego Bartnickich oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością nieba.

18.30  Za śp. Marię Głowik w 1 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

18.30  Za śp. Czesława i Wiesława Chrzanowskich, śp. Romana Chrzanowskiego oraz za wszystkich zmarłych z rodzin Chrzanowskich, Trochowskich i Smejów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Czwartek – 05 listopada   Pierwszy czwartek miesiąca.

7.30   Za śp. Wiktorię, Martę, Marię, Zygmunta oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

18.30  W intencjach całego Stowarzyszenia Żywego Różańca z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Różańcowej dla wszystkich członków oraz naszych rodzin. Za wszystkich zmarłych członków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

18.30   Za śp. Kazimierę, Walerię, Mariana, Mirosława Kaźmierczak oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

18.30   Za śp. Jolantę Leonhard, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w niebie – intencja od przyjaciółki Wiesławy z rodziną.

Piątek – 06 listopada   Pierwszy piątek miesiąca.

7.30  Za śp. Annę i Stanisława Zamorskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych.   

18.30   Za śp. Bożenę Duszyńską, śp. Czesława w 41 rocznicę śmierci, śp. Michalinę Sobczak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie – intencja od całej rodziny.

18.30   Za śp. Apolonię i Witolda Rojnów oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. 

Sobota – 07 listopada   Pierwsza sobota miesiąca.

 7.30   Z prośbą o Wynagrodzenie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy własne i całej rodziny. 

18.30  Za śp. Zenona w 9 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Niedziela – 08 listopada   Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

8.00   Rezerwacja  Os. Czecha 65/17.

9.30   Za śp. Ewę, Edwarda, Janinę, Józefa, Kazimierę oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. 

11.00  Za śp. Mariannę, Franciszka oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

12.30  Za śp. Dionizego oraz wszystkich zmarłych z rodzin Bartkowiaków, Koniecznych i Białych, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.  

18.30    Za wszystkich Parafian.