Intencje 25.11.-1.12.19 r.

Poniedziałek – 25 listopada.

7.30   Za śp. Henryka i Ludomirę w rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością nieba- intencja od córek.

18.30  Za śp. Katarzynę Ślusarczyk w rocznicę urodzin i imienin oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaska nieba.

18.30   Za śp. Leokadie Krygier i wszystkich zmarłych z rodziny.

Wtorek – 26 listopada.

7.30    Za śp. Longina (on) i wszystkich zmarłych z rodziny.

18.30   Za śp. Tomasza w 18 rocznicę śmierci, sp. Janinę, Czesława i wszystkich zmarłych z rodziny Weinert.

18.30   Za śp. Franciszkę, Reginę, Jana i wszystkich zmarłych z rodziny .

Środa – 27 listopada.

7.30    Za śp. Feliksa, Rozalię i wszystkich więźniów Fortu VII w Poznaniu, Obozu w Żabikowie wszystkich obozów koncentracyjnych i łagrów, którzy przeżyli gehennę obozową i za wszystkich zmarłych, którzy bohatersko oddali życie za wiarę i Ojczyznę, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30   Za śp. Wiesława Chrzanowskiego w 3 rocznicę śmierci – intencja od rodziny.

18.30   Za śp. Józefa Grygowskiego, śp. Mariannę i Kornela Kierzkowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieja nieba – intencja od Danuty.

Czwartek – 28 listopada.

7.30   W intencjach Ojczyzny od Wspólnoty Nieustającego Różańca.  

18.30   Za śp. Wandę Madaj – intencja od rodziny Paluszkiewiczów.

18.30   Za śp. Andrzeja Kurowskiego w 6 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie – intencja od żony z rodziną.

Piątek – 29 listopada. 

7.30    Za śp. Zofię, Renatę Kistowskie w 5 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie – intencja od męża z dziećmi.

18.30    Za śp. Czesława Skrzypczaka w 41 rocznicę śmierci, wszystkich zmarłych z rodzin Skrzypczaków i Machowskich.

18.30   Za śp. Zbigniewa Szypura w 18 rocznicę śmierci, zmarłych śp. rodziców, teściów i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

Sobota – 30 listopada, Święto Św. Andrzeja Apostoła

7.30   W intencjach Wiesławy Kurek z okazji 92 rocznicy urodzin z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, siły błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na jak najdłuższe lata – intencja od córki z mężem i synem Jędrzejem.

18.30   Za śp. Przemysława Orsztynowicz w 11 rocznicę śmierci, śp. Wandę Orsztynowicz i wszystkich zmarłych z rodziny . 

Niedziela – 01 grudnia   I Niedziela Adwentu  – Rekolekcje parafialne.  

8.00   W intencjach Michała z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie łaski i z prośbą o wszelkie dobro i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej. Za śp. Benedykta Stachowiaka, śp. Mikołaja Muninkowskiego i wszystkich zmarłych z rodziny.

9.30    Za śp. Józefę w 36 rocznicę śmierci, śp. Stefana w 13 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny Biegańskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie – intencja od synowej z dziećmi.

11.00  Za śp. Henryka z okazji urodzin, za śp. zmarłych rodziców i teściów oraz zmarłe siostry śp. Helenę i Krystynę, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją życia wiecznego w niebie.

12.30     Za śp. Jacka Roszyk w 13 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny.

18.30   Za śp. Grzegorza Kołkowskiego w 13 rocznicę śmierci, śp. Michała Kołkowskiego, śp. Urszulę Bednarek i wszystkich zmarłych z rodziny.