Intencje 30.09.-06.10.19 r.

Poniedziałek – 30 września, wspomnienie Św. Hieronima.

7.30   Za śp. Jana Cieślaka (greg. 29).

17.00  Za śp. Krystynę Tauchert – Msza pogrzebowa .

18.30  Za śp. Wiktorię Rusinek w 25 rocznicę śmierci i za wszystkich zmarłych z rodziny.

Wtorek – 01 października, wspomnienie Św. Teresy od Dzieciatka Jezus.

7.30    Za śp. Jana Cieślaka  (greg. 30).

18.30   Za śp. Tadeusza, Krystynę, Andrzeja, Lucynę, Jerzego i wszystkich zmarłych z rodziny.

Środa – 02 października, wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

7.30    W intencjach Lucyny z okazji urodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świetego i opiekę Matki Najświętszej.

18.30   Za śp. Mariannę Staśkowiak w 1 rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodziny.

18.30   Za śp. Teresę Adamkiewicz z okazji imienin, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w niebie – intencja od córki z mężem.

Czwartek – 03 października.

7.30  W intencjach Najdostojniejszych Jubilatów Bronisławy i Czesława z okazji 65 rocznicy sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, dar wiary, nadziei i wzajemnej miłości. Z prośbą o dalsze zdrowie, siły, błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny.  

18.30   W intencjach całego Stowarzyszenia Żywy Różaniec z prośbą do Kochającego Boga i Matki Najświętszej o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo dla wszystkich członków oraz o nadzieję życia wiecznego w niebie dla wszystkich zmarłych.

18.30  Za śp. Teresę Rogalską z okazji imienin.

Piątek – 04 października, wspomnienie Świętego Franciszka z Asyżu. 

7.30    Za śp. Aleksandrę w 10 rocznice śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny.

18.30    W intencjach Dostojnych Jubilatów Marii i Janusza z okazji 45 rocznicy sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, siły, Dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny.

18.30    Za śp. Irenę Perzyńską, śp. Marię i Marcina Grobelskich i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaska nieba .

Sobota – 05 października, wspomnienie Świętej Siostry Faustyny.

7.30   Z prośbą o wynagrodzenie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za wszelkie popełnione grzechy oraz o nawrócenie dla wszystkich w rodzinie.

10.00  Z okazji 26 lat wspólnej modlitwy całego Stowarzyszenia Żywy Różaniec o wszelkie łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo  oraz opiekę Matki Bożej Różańcowej dla całej wspólnoty, naszych rodzin, wszystkich kapłanów którzy posługiwali i posługują w naszej parafii, a także z prośbą o nadzieję życia wiecznego w niebie dla wszystkich zmarłych członków Żywego Różańca.

18.30   Za śp. Stanisława Aksamskiego w 5 rocznicę śmierci, śp. Jadwigę i Antoniego Aksamskich i wszystkich zmarłych z rodziny.

Niedziela – 06 października,  XXVII   Niedziela zwykła.  

8.00    Za śp. Teresę Karolińską i wszystkich zmarłych z rodziny.

9.30    Za śp. Hieronima Paluszak w 32 rocznicę śmierci, śp. Helenę, Franciszkę, Szczepana, Jana, Cieślak, śp. Marię Dembińską, śp. Pelagię i Czesława Skałeckich i wszystkich zmarłych z rodziny.

11.00   Za śp. Janinę, Bronisława Lewickich, śp. Władysławę, Leona Kujawskich, sp. Martę i Jana Stasińskich.

12.30   Za śp. Stefanię i Tomasza Janiszewskich i wszystkich zmarłych z rodziny.

18.30   Za śp. Artura Antkowiaka i wszystkich zmarłych z rodziny.

18.30   Za śp. Władysława, Joannę w rocznice śmierci, śp. Kazimierę i Jana oraz wszystkich zmarłych z rodzin Błaszczyków i Koteckich.