Intencje 7-13 września 2020

Poniedziałek – 07 września. 

7.30   Za śp. Czesława Skałeckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie. (greg. 7).

18.30  Za śp. Eugenię Migdał, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją nadzieją nieba – intencja od całej rodziny.

18.30  Za śp. Lucynę i Stefana Wojciechowskich, śp. Aleksandrę Zarudzka oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wtorek – 08 września, Święto Narodzenia NMP.

7.30   W intencjach członków 7 Róży Stowarzyszenia Żywego Różańca, z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Różańcowej dla wszystkich członków i ich rodzin. Za wszystkich zmarłych członków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30  Za śp. Czesława Skałeckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie. (greg. 8).

18.30   Za śp. rodziców i dziadków, śp. Marię Kierzkowską w 32 rocznice śmierci, śp. Kornela Kierzkowskiego w 20 rocznicę śmierci, śp. męża i ojca Józefa Grygowskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją nieba.

18.30  Za śp. Władysławę Wandę Wojtasik, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją łaską nieba – intencja od wnuczki Magdaleny z mężem i dziećmi i wnuka Mikołaja z żoną.

Środa – 09 września. 

7.30    Za śp. Józefa w 34 rocznicę śmierci, śp. Bronisławę Marciniak, śp. Józefa i Walentynę Sulejewskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. 

18.30  W intencjach Dostojnych Jubilatów Darii i Roberta z okazji 25 rocznicy sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie dobro, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, umacnianie wiary, nadziei i miłości na każdy dzień życia dla Jubilatów i całej rodziny. 

18.30  Za śp. Czesława Skałeckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie. (greg. 9). 

18.30  Za śp. Zofię Siemieniak w 1 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Czwartek – 10 września.

7.30   Za śp. Czesława Skałeckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie. (greg. 10).

18.30   Za śp. Mariannę Mejer, śp. Edmunda Mejer i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30   Za śp. Władysława Jankowskiego w 21 rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Jankowskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

Piątek – 11 września.

7.30  Za śp. Czesława Skałeckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie. (greg. 11).

18.30  W intencjach Drogich Jubilatów Beaty i Andrzeja z okazji 10 rocznicy sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie dobro, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, umacnianie wiary, nadziei i miłości na każdy dzień życia dla Jubilatów i całej rodziny.

18.30   Za śp. Małgorzatę Stachowiak, śp. Stefanię Grześkowiak, zmarłych z rodziny Grześkowiak, śp. Mariolę Halasz i zmarłych z rodziny Jaskulskich, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. 

18.30  Za śp. Andrzeja Pawełek, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od sąsiadów z wejścia 79.

Sobota – 12 września.

7.30   Za śp. Czesława Skałeckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie. (greg. 12).

14.00    W intencjach Najdostojniejszych Jubilatów Anny i Andrzeja z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa, z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie dobro, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, umacnianie wiary, nadziei i miłości na każdy dzień życia dla Jubilatów i całej rodziny.

18.30  Za śp. Franciszka Chudy, śp. Józefę Kaczmarek i zmarłych śp. teściów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30  Za śp. Józefa, Katarzynę, Małgorzatę, Jana, Andrzeja  i wszystkich zmarłych z rodziny Wawrzyniak, śp. Jana Krenz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską wszystkich zbawionych w Królestwie nieba.

Niedziela –  13 września  XXIV Niedziela zwykła.

8.00 Za śp. Marię, Stanisława Krygier oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych.

9.30   W intencjach Dostojnych Jubilatów Agnieszki i Przemysława  z okazji 14 rocznicy sakramentu małżeństwa oraz Joanny i Łukasza z okazji 9 rocznicy sakramentu małżeństwa, dziękując Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serca Najświętszej Maryi Panny o zdrowie, umacnianie wiary, nadziei i miłości dla Jubilatów, ich dzieci oraz całej rodziny. 

11.00    Za śp. Mariannę w 12 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

12.30   Za śp. Czesława Skałeckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie. (greg. 13).

18.30  Za śp. Wojciecha Rzyskiego, śp. Władysławę, Renatę i Edwarda Sikorskich,  oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.