IV Niedziela Zwykła, rok C – 03.02.19 r.

 1. W przyszłą niedzielę na Mszę św. na godz. 11.00 zapraszamy dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. oraz ich rodziców. W czasie Mszy poświęcenie świec.
 1. Bierzmowanie młodzieży klas 8 SP oraz 3 gimnazjum odbędzie się w tym roku 16 maja o godz. 18:00. Najbliższe spotkania przygotowujące do bierzmowania:
 • Klasy 7 SP: 14 lutego lub 22 lutego (terminy do wyboru – przychodzimy tylko na jeden z nich). Dom Parafialny, godz. 19:00.
 • Klasy 8 SP i 3 gimnazjum: wspólne spotkanie 15 lutego lub 26 lutego (terminy do wyboru – przychodzimy tylko na jeden z nich). Dom Parafialny, godz. 19:00.
 1. Zapraszamy młodzież na wyjazdowe rekolekcje wielkopostne i integrację do Mościenicy k. Kórnika. Wyjazd w piątek 29 marca po południu; powrót w niedzielę 31 marca ok. 10:15. Koszt 40 zł. Szczegóły i zapisy w zakrystii lub u ks. Jarka. LINK
 1. Parafia organizuje pielgrzymkę dla młodzieży do Ziemi Świętej w terminie 22–29 czerwca 2019 r.
 • Koszt: ok. 650 zł. Koszt obejmuje: zakwaterowanie; ubezpieczenie; jeden ciepły posiłek dziennie; transport publiczny; wejściówki; ofiary za Msze św. w miejscach świętych. Koszt nie obejmuje: bilety lotnicze – na ten moment cena biletu
  od jednej osoby to ok. 400 zł w obie strony; kieszonkowe na zakup picia, pamiątek itp.
 • Zakwaterowanie: nocleg w domu franciszkanów „Maria Bambina” w centrum Starego Miasta Jerozolimy, kilka minut od Bazyliki Grobu Pańskiego (kościół, gdzie jest Golgota i Grób Chrystusa).
 • Wyjazd dla młodzieży: minimalny wiek to 15 lat (osoby, które w 2019 r. kończą 15 lat)
 • Zapisy do niedzieli 17 lutego włącznie.
 • Pierwsze spotkanie organizacyjne w niedzielę 17 lutego o godz. 20:10 w Domu Parafialnym. Prosimy, aby osoby niepełnoletnie przyszły z rodzicem/opiekunem prawnym.
 • Program pielgrzymki i więcej szczegółów w zakrystii, na stronie internetowej parafii lub u ks. wikariusza. Osoby chętne prosimy o kontakt z ks. Jarosławem Czyżewskim (bezpośrednio lub mail: jarekczyzewski@gmail.com lub Facebook: Jarek Czyżewski). LINK
 1. Parafia będzie organizowała wyjazd wakacyjny dla dzieci. Szczegóły zostaną podane za kilka tygodni.
 1. Próba zespołu dziecięcego w najbliższą niedzielę o godz. 10:00 w Domu Parafialnym.