Ogłoszenia parafialne – niedziela 23 października 2022 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe – codziennie o godz. 18.00. W poniedziałek modlimy się przy grocie.

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Naszymi modlitwami i ofiarami wspieramy dzieło ewangelizacji świata.

3. W ubiegłą niedzielę na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1730 zł. Środki te przekazaliśmy już do Fundacji Dzieła.

4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i czas szczególnej modlitwy za zmarłych. W naszym kościele będziemy się modlili za naszych bliskich zmarłych w tzw. wymieniankach. Będziemy za nich odmawiali różaniec. Szczegóły podamy w przyszłym tygodniu. Kartki, na których podajemy imiona i nazwiska zmarłych wyłożone są na skarbonie za ławkami. Wypełnione kartki można wrzucić do tej skarbony, albo do koszyczka w czasie zbierania składki. Prosimy o czytelne wypisywanie nazwisk zmarłych.

5. Jutro, w poniedziałek będzie kolejny wykład Pana Prof. Jerzego Paryska. Tym razem usłyszymy wiele ciekawych rzeczy o Rzymie – Wiecznym Mieście. Serdecznie zapraszamy na godz. 19.15 do sali parafialnej.

6. W piątek, 28 października, obchodzimy liturgiczne święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

7. W sobotę, jak każdego 29 dnia miesiąca, msza św. wieczorna będzie odprawiona w intencji naszej Ojczyzny.

8. Polecamy prasę katolicką – „Gość Niedzielny” i „Przewodnik Katolicki”.  Jest jeszcze do nabycia kieszonkowy Kalendarz na 2023 z informatorem o parafiach i godzinach mszy św. w kościołach naszej Archidiecezji. Cena kalendarzyka – 10 zł.
Wychodząc z kościoła możemy nabyć kolejny numer naszej „Markowej Gazety” – polecamy.