Przejdź do treści

Ogłoszenia parafialne – niedziela 6 listopada 2022 r.

  1. Trwamy na listopadowej modlitwie za zmarłych. Różaniec w intencji zmarłych odmawiamy codziennie – z wyjątkiem sobót i niedziel – po mszy św. porannej – jedną dziesiątkę różańca i o godz. 18.00 – cały różaniec. Można jeszcze podawać imiona zmarłych z prośbą o modlitwę. Kartki są wyłożone na skarbonie za ławkami.

  2. W ubiegły poniedziałek odbył się dziecięcy Bal Wszystkich Świętych. Bardzo serdecznie dziękujemy Julii, Emilii, Marcie i Mateuszowi za przygotowanie tego spotkania. Dzieci (z pomocą rodziców i dziadków) popisały się doskonałą wiedzą religijną. Ciasteczka, cukierki i lizaki wszystkim smakowały.

  3. Dzisiaj panie z Parafialnego Koła Caritas będą zbierały ofiary przeznaczone na działalność Koła. Za ofiary serdecznie dziękujemy.

  4. Jutro, w poniedziałek, będziemy mogli posłuchać kolejnej prelekcji Pana Prof. Jerzego Paryska. Tym razem udamy się śladami św. Jakuba do Santiago di Compostella. Zapraszamy do sali parafialnej na godz. 19.15.

  5. W najbliższy piątek, w liturgii wspominamy św. Marcina. Jest to jednocześnie Dzień Niepodległości. W naszym kościele modlić się będziemy w intencji Ojczyzny na mszy św. o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy.
  Z racji na świąteczny charakter tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  6. Przyszła niedziela – druga w miesiącu – to tzw. niedziela gospodarcza. Już dzisiaj dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz naszej parafii.

  7. Polecamy prasę katolicką – „Gość Niedzielny” i „Przewodnik Katolicki”

  8. Zmarli nasi parafianie: Kazimierz Nowak i Antoni Warłyha
  Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie