Intencje 24-30 sierpnia 2020

Poniedziałek – 24 sierpnia, Święto Św. Bartłomieja – apostoła. 

7.30   Za śp. Juliana Serba i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30  W intencjach  Natalii i Michała z okazji 13 rocznicy sakramentu małżeństwa, prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla małżonków oraz w intencjach Jana z okazji urodzin o wszelkie dary Ducha Świętego, umacnianie wiary, nadziei i miłości na każdy dzień życia.

Wtorek – 25 sierpnia.

7.30   Za śp. zmarłych z rodziny Gąsowskich i Szwedków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją nieba.

18.30  Za śp. Macieja Górskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską nieba – intencja od Arlety i Piotra Pokładeckich.

Środa – 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. 

7.30  W intencjach wszystkich dobrodziejów, darczynców i fundatorów wspierających nasze działania materialne i remontowe z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata. 

18.30  W intencjach wszystkich członków 1 Róży Wspólnoty Różańcowej z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo, opiekę patronki Matki Bożej Częstochowskiej dla członków i ich rodzin. Za wszystkich zmarłych członków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

 Czwartek – 27 sierpnia, wspomnienie Św. Moniki.

7.30   Z prośbą do Chrystusa Dobrego Pasterza o liczne, święte i gorliwe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

18.30   Za śp. Macieja Górskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od Rodziców.

Piątek – 28 sierpnia, wspomnienie Św. Augustyna.

7.30  W intencjach Najdostojniejszej Jubilatki Wiesławy Bachorskiej z okazji 90 rocznicy urodzin z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o wszelkie dobro, zdrowie błogosławieństwo na jak najdłuższe lata dla Jubilatki i całej rodziny. 

18.30   Za śp. Marcina Górskiego i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Sobota – 22 sierpnia, wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

 7.30   Z prośba do Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie i błogosławieństwo dla Janiny Lamenta z okazji imienin, dziękując za umacnianie wiary, nadziei i miłości w każdym dniu życia.  

15.00  W intencjach Najdostojniejszych Jubilatów Zofii i Józefa z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa, dziękując Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, prosząc Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serca Najświętszej Maryi Panny o zdrowie, umacnianie wiary, nadziei i miłości dla Jubilatów i całej rodziny.

18.30   W intencjach całej Wspólnoty Nieustającego Różańca, prosząc Kochającego Boga o wszelkie łaski dla naszej Ojczyzny, wzywając wstawiennictwa Matki Bożej dla całej wspólnoty, upraszając zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz umacniania wiary, nadziei i miłości. Za wszystkich zmarłych członków, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Niedziela –  30 sierpnia  XXII Niedziela zwykła.

8.00  Za śp. Leonardę i Nikodema Bialik, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie – intencja od córki Marii z rodziną. 

9.30   W intencjach Beaty z okazji imienin z podziękowaniem Kochającemu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośba o błogosławieństwo, łaskę wiary, nadziei i miłości, Dary Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała oraz opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata.

11.00  Za śp. Jerzego Mańczak, aby Miłosierny Bóg obdarzył go radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych – intencja od sąsiadów z wejścia 77 na Os. Czecha.

12.30   Za śp. Agnieszkę, Jana i wszystkich zmarłych z rodzin Laskowskich i Serafinów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie.

18.30  Za zmarłych Rodziców i rodzeństwo z obojga stron oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.