Intencje 28.09.-04.10.20 r.

Poniedziałek – 28 września, wspomnienie Św. Wacława. 

7.30   Za śp. Czesława Skałeckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie. (greg. 28).

18.30  Za śp. Ryszarda w rocznicę urodzin, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od żony i dzieci.

18.30  Za śp. Jana Wojtkowiaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go nadzieją nieba – intencja od córki Renaty z rodziną.

18.30  Za śp. Różę i Józefa Foltyn, śp. Joannę i Romana Cebernik oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Wtorek – 29 września, Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

7.30    Za śp. Czesława Skałeckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie. (greg. 29).

10.00   Msza pogrzebowa – Śp. Donata Małecka.

18.30  W intencjach Księdza Kustosza Rafała z okazji imienin, prosząc Kochającego Boga o wszelkie łaski, zdrowie, błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej i naukowej oraz opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia – intencja od Stowarzyszenia Żywego Różańca.

18.30  W intencjach całej Wspólnoty Nieustającego Różańca, w intencjach naszej Ojczyzny, za wszystkich bliskich i rodziny, prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej. Za wszystkich zmarłych członków wspólnoty, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie.

Środa – 30 września wspomnienie Św. Hieronima. 

7.30   Za śp. Czesława Skałeckiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie. (greg. 30). 

10.00  Msza pogrzebowa – Śp. Jan Głuchy.

18.30  Z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Właścicieli oraz wszystkich Pracowników „Drukarni Swarzędzkiej”, aby Kochający Bóg wspomagał w odpowiedzialnej pracy, z podziękowaniem za okazywaną naszej redakcji „Markowej Gazety” pomoc i życzliwość.

18.30   Za śp. Wiktorię Rusinek w 26 rocznicę śmierci, śp. Antoninę Łakomską i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich nadzieją nieba.

18.30  Za śp. Janinę, Bronisława Lewickich, śp. Władysławę, Leona Kujawskich, śp. Martę, Jana Stasińskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Czwartek – 01 października, wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

7.30   Za śp. Władysława Gawin i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

18.30  W intencjach wszystkich członków Stowarzyszenia Żywego Różańca,  prosząc o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla całej wspólnoty i naszych rodzin. Za wszystkich zmarłych członków wspólnoty, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego w niebie.

18.30   Za śp. Stanisławę, Bolesława, Pawła Klupś, śp. Janinę Walkowiak i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

18.30   Za śp. Cecylię Ignatowicz, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w niebie – intencja od sąsiadów z wejścia 66.

Piątek – 02 października, wspomnienie Św. Aniołów Stróżów.

7.30  Za śp. Łucję Fik i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

16.00  Msza ślubna.

18.30   Za śp. Mariannę Staśkowiak w 2 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. 

18.30   Za śp. Waldemara Hajduk w 25 rocznicę śmierci, śp. Zofię Przybyłowicz w rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba. 

Sobota – 03 października   Pierwsza sobota miesiąca.

 7.30   Z wynagrodzeniem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy własne i całej rodziny.

18.30  Za śp. Teresę Połczyńską z okazji imienin, aby Miłosierny Bóg obdarzył  ją szczęściem wiecznym w niebie.

18.30  Za śp. Dariusza Rodziejczaka, aby Miłosierny Bóg obdarzył go łaską nieba – intencja od Rodziców i brata Macieja z rodziną.

Niedziela –  04 października  XXVII Niedziela zwykła.

8.00    Za wszystkich Parafian.

9.30   Za śp. Hieronima Paluszak w 33 rocznicę śmierci, za zmarłych rodziców śp. Czesława i Pelagię Skałeckich, śp. Marię Dembińską oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w Królestwie wszystkich zbawionych.

11.00   Za śp. Bronisławę Kujawa w 9 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba – intencja od męża.

12.30   Za śp. Józefa Żebrowskiego w 3 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od rodziny. 

18.30  Za śp. Stefanię i Tomasza Janiszewskich w rocznice śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.