Intencje 9-15 listopada 2020

Poniedziałek – 09 listopada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

7.30   Za śp. Ryszarda Magdziarz oraz za wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

18.30  W intencjach wszystkich kandydatów do bierzmowania z prośbą do Kochającego Boga o wszelkie łaski i Dary Ducha Świętego dla nich i ich bliskich.

18.30  Z prośbą do Chrystusa Dobrego Pasterza o liczne, święte i gorliwe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

18.30   Za wszystkich zmarłych z rodzin kandydatów do bierzmowania.

Wtorek – 10 listopada, wspomnienie Świętego Leona Wielkiego – papieża.

7.30   Za śp. Bożenę Duszyńską, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w niebie- intencja od Stowarzyszenia Żywego Różańca.

18.30   Za śp. Jana Kowalskiego, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od sąsiadów z wejścia 116.

18.30  Za śp. Józefę Mądro, aby Miłosierny Bóg obdarzył ją szczęściem wiecznym w niebie – intencja od wnuczek Marii i Magdaleny z rodzinami.

Środa – 11 listopada, wsp Św. Marcina  102 Rocznica Odzyskania Niepodległości. 

8.00   Za śp. Anielę w 24 rocznicę śmierci, śp. Albina, śp. rodziców oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. 

10.00   Za naszą Ojczyznę.

18.30  Za śp. Mariana Mytko w 3 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

 Czwartek – 12 listopada, wspomnienie Świętego Jozafata.

7.30   W intencji wynagrodzenia Bogu Ojcu, Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, za wszelkie niedoskonałości, bluźnierstwa i zbrodnie, za wszystkie profanacje kościołów, figur i miejsc świętych przez Polaków oraz wielu ludzi na świecie. Z prośbą o nawrócenie i Miłosierdzie Boga nad całym światem.

18.30   Za śp. Jana Hoffmann w 20 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

18.30   Za śp. Jana Wojtkowiak, aby Miłosierny Bóg obdarzył go szczęściem wiecznym w niebie – intencja od sąsiadów z wejścia 53.

Piątek – 13 listopada, wspomnienie Pierwszych Polskich Męczenników.

7.30  Za śp. Franciszkę, Józefa, Annę, Leona, Zofię i Jana oraz wszystkich zmarłych z rodzin Kunców, Łabendów i Komorowiczów, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w Królestwie wszystkich zbawionych.

   

18.30   Za śp. Jana Kowalskiego, śp. Stanisława Lechman, śp. Elżbietę Czekała i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie – intencja od rodzin Kowalskich i Lechman.

18.30   Za śp. Bożenę, Józefa, Franciszka, Antoniego oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba – intencja od całej rodziny.

18.30    Za śp. Teodorę Kaszkowiak w 29 rocznicę śmierci, aby Miłosierny Bóg obdarzył ja szczęściem wiecznym w niebie – intencja od syna z rodziną.

Sobota – 14 listopada.

 7.30   Za śp. Marię i Józefa Perskich, śp. Helenę Zimny i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich radością życia wiecznego w niebie. 

18.30  Za śp. Donatę Małecką oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba – intencja od męża z rodziną.

18.30  Za śp. Józefa Piotrowiaka w 6 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

Niedziela – 15 listopada  XXXIII  Niedziela zwykła –  Światowy Dzień Ubogich.

8.00   Za śp. Czesława Ziółkowskiego w 31 rocznicę śmierci, śp. rodziców Agnieszkę i Michała Świergiel oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.

9.30   Za śp. Zofię i Kazimierza Spychała, śp. Helę i Stanisława Turek oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie. 

11.00  Za śp. Stefanię i Tomasza Janiszewskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.

12.30  Za śp. Kazimierza i Urszulę Rogowicz oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich łaską nieba.  

18.30    Za śp. Stefanię, Katarzynę Franciszka Schneider, śp. Józefę, Władysława, Jerzego Duszczak oraz wszystkich zmarłych z rodziny, aby Miłosierny Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym w niebie.