Chórek dziecięcy Markowe Nutki

Scholę dziecięcą Markowe Nutki tworzą dzieci przedszkolne i szkolne. Spotykamy się w każdą niedzielę na próbie o godzinie 10.00, aby na mszy świętej o godzinie 11.00 zaśpiewać najpiękniej jak umiemy. W każdy czwartek mamy dłuższą próbę w godzinach od 16.30 do 18.00. Markowe Nutki organizują także różne warsztaty dla dzieci z naszej parafii, które odbywają się raz w miesiącu. Piekliśmy już na nich  pierniki na Boże Narodzenie. Robiliśmy także: ozdoby choinkowe, grzechotki, ramki ze zdjęciami na Dzień Matki, zajączki wielkanocne, laurki na odejście ks. Mariana Klimka.

Schola uczestniczy także w wydarzeniach parafialnych i nie tylko.

Śpiewaliśmy naszą autorską piosenkę na pożegnaniu ks. Mariana Klimka. Uczestniczyliśmy też w poświęceniu klubu seniora „Jesienna Rezydencja”, gdzie nieśliśmy słowo Boże przez śpiew. Razem spędzamy też czas na piknikach i wycieczkach, w których prócz Markowych Nutek uczestniczą też ich rodziny. Jest wtedy bardzo miło i wesoło.

Dziećmi opiekują się trzy panie : Agnieszka Paczyńska, Joanna Juzefiak i Karolina Wielińska.

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI Z PARAFII DO SCHOLI MARKOWE NUTKI. Poznacie koleżanki, kolegów, wspólnie będziemy chwalić Boga śpiewem a także świetnie się bawić.