Przejdź do treści

Ogłoszenia parafialne – niedziela 13 listopada 2022

  1. Różaniec z wymieniankami w intencji zmarłych odmawiamy codziennie – z wyjątkiem sobót i niedziel. Po mszy św. porannej odmawiamy jedną dziesiątkę różańca i o godz. 18.00 – cały różaniec. Można jeszcze podawać imiona zmarłych z prośbą o modlitwę. Kartki są wyłożone na skarbonie za ławkami.
  2. Ubiegłotygodniowa zbiórka na rzecz Koła Caritas wyniosła 1712 zł. Za ofiary serdecznie dziękujemy.
  3. Dzisiaj niedziela „gospodarcza”. W ostatnim miesiącu udało się spłacić część zaległych należności za przebudowę kotłowni. Za ofiary bardzo serdecznie dziękujemy.
  4. Jutro – jak w każdy drugi poniedziałek miesiąca – msza św. wieczorna w intencji Ojczyzny.
  5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania będzie w najbliższy wtorek. Klasy VIII mają katechezę o 17.30, a starsi o 18.30.
  6. Już dzisiaj informujemy, że kolejne spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie za dwa tygodnie – 27 listopada, na mszy św. o g. 11.00. Dzieci otrzymają wtedy książeczki do nabożeństwa.
  7. W najbliższy czwartek, o godz. 19.15 odbędzie się kolejna katecheza dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
  8. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym. Za dwa tygodnie rozpoczniemy Adwent.
  9. Zainteresowanych tematyką biblijną informujemy, że w przyszłym tygodniu odbędzie się „Winiarski Tydzień Biblijny” pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. W kościele pw. Św. Karola Boromeusza na osiedlu Pod Lipami, będą wygłoszone konferencje na temat Pisma św. Można będzie ich wysłuchać codziennie od poniedziałku 21 do soboty 26 listopada o g. 19.00.